Mediální skupina RHA

Náš tým

V oboru marketingu a PR působí 15 let. I přesto, že vystudoval obor zahradní a krajinná tvorba na VOŠ v Mělníku, profesně se vždy věnoval komunikaci a udržování vztahů s veřejností. Jeho specializací je strategická komunikace, Public Affairs a vytváření B2B vztahů. Je zároveň vydavatelem oborového časopisu Pivo Bier Ale, působí v několika neziskových organizacích. S ženou Lenkou má dvě děti, volný čas tráví s rodinou, rád cestuje, zajímá se o historickou železnici a stará se o vinohrad.

Vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu v Praze. Po škole pobývala krátce v Londýně na studiu a pracovní příležitosti. Oboru PR se věnuje přes 15 let, je specialistkou na lifestyle a produktové PR. Má zkušenosti také z klientské strany ze společnosti Oskar a posléze Vodafone. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, cestování a miluje dobré jídlo a víno.

Roza-Bennett-foto

Róza studuje na University of New York in Prague obor Communications&Media. Věnuje se psaní, PR, organizaci eventů. Ráda se učí nové jazyky. Od dětství se věnuje atletice a miluje sport, cestování, tanec a zábavu s přáteli.

Jakub má 15leté zkušenosti s vývojem webových stránek nebo eshopů. Za svou kariéru postavil více než 50 projektů. Zajímá se o komplexní online marketing od PPC kampaní na všech možných platformách, email marketingu po zlepšování viditelnosti stránek ve vyhledavačích. Jeho specialita jsou data. Miluje statistiku a analýzu dat. Pro klienty RHA Media pracuje od roku 2015. Klientům navrhuje taková řešení, která jim přináší další zisk.