Mediální skupina RHA

Náš tým

V oboru marketingu a PR působí 15 let. I přesto, že vystudoval obor zahradní a krajinná tvorba na VOŠ v Mělníku, profesně se vždy věnoval komunikaci a udržování vztahů s veřejností. Jeho specializací je strategická komunikace, Public Affairs a vytváření B2B vztahů. Je zároveň vydavatelem oborového časopisu Pivo Bier Ale, působí v několika neziskových organizacích. S ženou Lenkou má dvě děti, volný čas tráví s rodinou, rád cestuje, zajímá se o historickou železnici a stará se o vinohrad.

Oboru online marketingu a PR se věnuje 7 let. Studuje Mediální studia na Metropolitní univerzitě v Praze, svět médií a komunikace je jeho celoživotním koníčkem. Zákulisí online komunikace poznal v pražské marketingové agentuře zaměřující se na influencer marketing, komplexní správu sociálních sítí a vytváření obsahu v podobě AV produkce. V RHA rozšířil své dovednosti v oblasti PR a kromě toho se věnuje projektovému řízení. S ženou Eliškou má syna Tobiáše. Ve volném čase tráví aktivně čas s rodinou v přírodě, působí v kapele Willow a moderuje nejrůznější akce.

Vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu v Praze. Po škole pobývala krátce v Londýně na studiu a pracovní příležitosti. Oboru PR se věnuje přes 15 let, je specialistkou na lifestyle a produktové PR. Má zkušenosti také z klientské strany ze společnosti Oskar a posléze Vodafone. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, cestování a miluje dobré jídlo a víno.

Dáša se public relations věnuje aktivně více než 15 let. Zkušenosti nabírala mimo jiné v České televizi, Ministerstvu životního prostředí ČR a PR divizi mediální agentury Médea. V péči o klienty se věnuje veškerým oblastem, které v sobě public relations ukrývají; korporátní, osobností i produktové, krizové komunikaci či mediálnímu poradenství a tréninku profesionálního vystupování. Kvalitní a přátelské vztahy s klienty i médii jsou pro ni absolutní samozřejmostí. Kromě své práce má nesmírně ráda svého syna, čokoládu a dobře vychlazené pivo.

Jakub má 15leté zkušenosti s vývojem webových stránek nebo eshopů. Za svou kariéru postavil více než 50 projektů. Zajímá se o komplexní online marketing od PPC kampaní na všech možných platformách, email marketingu po zlepšování viditelnosti stránek ve vyhledavačích. Jeho specialita jsou data. Miluje statistiku a analýzu dat. Pro klienty RHA Media pracuje od roku 2015. Klientům navrhuje taková řešení, která jim přináší další zisk.